Gazete ilan Verme


Gazete ilan Verme, 0216 592 8222

Gazete ilan Verme

Gazete ilan VermeGazete ilan Verme

Sonuç Reklam Gazete ilan Verme Bürosu istediğiniz Gazetelere  Gazete Eleman ilanı, Satılık & Kiralık Emlak ilanları,  Satılık- Kiralık Vasıta ilan, Çeşitli Konu Başlıkları için Kayıp, zayi, duyuru, dernek, kongre gibi ilan vermek için istediğinizde gazete ilan verme sitemizden veya gazete ilan verme telefon numaralarımızdan 24 Saat gazetelere ilan vermek için arayabilirsiniz.

Gazete ilan Nasıl verilir veya Gazete ilan vermenin kaç para olduğunu gazete ilan vermenin Ücret ve Fiyatlarını Online olarak güncel gazete ilan fiyatları ve kampanyaları sayfamızdan veya gazete ilan verme Telefonu Müşteri Hizmetlerimizi 24 saat arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Sonuç Reklam gazete ilan bürosu gazete ilan ve reklam ajansı Sabah, Hürriyet, Posta, Milliyet, Vatan, Star, Zaman ve Vakit Gazetelerine Türkiye genelinde gazeteye ilan vermek ile yetkili gazete ilan & Reklam Ajansıdır. Gazeteye ilan vermek isteyen ilan veren müşterilerimize her zaman en yakın gazete ilan bürosu olmuştur ve Türkiye Genelindeki ilan bürolarımızda en yakın gazete ilan bürosu olmaya devam edecektir. Profesyonel Kadromuz Uzman Müşteri Temsilcilerimiz 24 Saat Kesintisiz Hizmet Vermektedir.

Gazete Seri ilan Sayfaları

Gazete Seri ilanları Kelime ilanı olarak yayınlanan ilanlardır. 4 Kategoride Gazete ilan Sayfalarında yayınlanmaktadır.
• Gazete Eleman ilanları.
• Gazete Emlak ilanları.
• Gazete Araç ilanları.
• Gazete Kayıp ilanları.

İK İlanları

İk ilanları Pazar günü Hürriyet ik Eki içinde Yayınlanan Çerçeveli Eleman Gazete iş ilanı Sayfalarının Yayınlandığı Ektir. Eğitim, Seminer, Konferans ilanları’da Pazar İk Eki Gazetesinde Yayınlanmaktadır.

Gazete Sosyal ilan Sayfaları

Sosyal içerikli Duyuru, Vefat, Anma, Taziye, Başsağlığı, Mevlid, Doğum, teşekkür, Duyuru ilanlarının yayınlandığı Gazete ilan Sayfalarıdır.

Gazete Ticaret ilanlar

Şirketlerin Ürün Tanıtımı, Pazarlama- Satış, Şirket ürün Reklamlarının Yayınlandığı Ticari amaçlı Gazetelere Verilen Çerçeveli ilan Çeşitleridir.

Gazeteye ilan vermek

Gazeteye ilan vermek için öncelikle yukarıdada belirttiğimiz gibi hangi gazeteye ilan vermek istiyorsanız vereceğiniz ilan metninizi yazdırmanız Sonra Hangi Gazeteye Nasıl bir ilan vermek istiyorsanız (Gazeteye Emlak, Gazeteye Eleman, Vasıta, Duyuru, Gazeteye Kayıp ilanı Vermek) gibi vermeyi düşündüğünüz ilanlar için örnek ilanlar sayfasındaki ilan örneklerini
inceleyebilir veya Gazete ilan bürosu Müşteri Temsilcisi Personelimizden Gazetelere ilan vermek için 24 Saat Telefonla destek alabilirsiniz.

Gazeteye ilan Vermek istiyorum Diyorsunuz ama Gazeteye ilan vermek Kaç Para veya Hangi Gazeteye ucuz ilan verilir bilmiyorsanız Gazete ilan Fiyatları Sayfamızı ziyaret edip fiyatları karşılaştırabilir. Destek alabilir veya Müşteri Hizmetlerimizi Arayıp En Ucuz Hangi Gazeteye ilan verilebilir Öğrenebilirsiniz. Çünkü Gazeteye ucuz ilan vermek için öncelikle Gazete ilanları fiyatları Gazete ilan kampanyaları ilandaki kelime sayısına ve ilanın verileceği gazeteye göre değişmektedir.

Örneğin 6 kelimelik hürriyet gazetesi eleman ilanları 2+2 Kampanyalı 57 TL iken. Yine 6 kelimelik 2+3 Kampanyalı Zaman Gazetesinde 50TL veya Star Gazetesinde 30TL’dir. Gazeteye ilan vermeden Bilgi Almak için Arayınız.

Gazeteye Eleman ilanı Vermek

Gazete Eleman ilanları Sayfalarında Gazeteye Eleman ilanı vermek için öncelikle Hangi Gazeteye ve Hangi Bölge Baskısı için Eleman ilanı vermek ve hangi gazeteye eleman ilanı vermek istediğinizi bildirmeniz veya belirtmeniz gerekmektedir. Gazetelerin Eleman ilanı Fiyatları, Kampanyaları Yayınlanacağı Bölge Baskısına ve Gazeteye Göre Değişmektedir. Gazete Eleman ilan Fiyatlarını Görmek için Gazete ilan Fiyatları ve Gazete ilan Kampanyaları sayfamızdan güncel fiyatları kontrol edebilir kampanyalı ve ucuz Gazete eleman ilanı verebilirsiniz. Örnek Eleman ilan çalışması için Gazete ilan örnekleri sayfasındaki örnek ilanları incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

Gazeteye Emlak ilanı Vermek

Emlak ilanları sayfalarına daire, konut, işyeri, fabrika, depo, devredenler, arsa, tarla, yazlık, Kışlık, villa, Mezar yeri diğer gayrimenkul ilanlarınızı satmak veya kiralamak istediğinizde Gazete emlak ilanları sayfalarına ilan verip daha hızlı gayrimenkullerinizi satabilir veya kiraya verebilirsiniz.

Gazetelerin Emlak ilanları sayfalarına ilan vermek için  veya Fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız Gazete ilan Fiyatları sayfalarını inceleyebilir. Gazete ilanlarında 2 gün ücretli + 5 gün ücretsiz kampanyası bulunmaktadır. Gazete ilan
Kampanyaları Sayfalarımızdan Kampanyaları inceleyebilir ve cazip kampanyalarla birlikte
gazeteye ucuz emlak ilanı verebilirsiniz.

Gazeteye Oto ilanı vermek

Gazetelerin oto ilan sayfalarına Sadece satılık veya kiralık arabanızı değil Tüm Motorlu taşıtlarınızın ilanlarını verebilirsiniz.

Satılık veya kiralık araba, iş makinesi, deniz araçları (Yat, Tekne, Gemi vb.), Kamyon, Kamyonet, Tır, Dorse, Otobüs, Minibüs, Midibüs, ticari araç, motor, motorbisikler vb. Motorlu Taşıtlarınızın için Gazete oto ilan sayfalarına Gazeteye oto araç ilanları verebilirsiniz.

Gazetelerin bölgelerine ve günlerine göre araç ilanlarında cazip kampanyaları devam etmektedir. Hürriyet Gazetesi araç ilanlarını İstanbul Baskısı Fiyatına Tüm TÜRKİYE Geneli Kampanyası veya sabah gazetesinin Haftasonu’na özel kelimesi 1TL+Kdv Kampanyası bulunmaktadır. Araç
ilanları da gazeteye ilanın çıkmasını istediğiniz bölgesine göre fiyatları ve kampanyaları değişmektedir. Gazeteye ucuz ilan vermek için ilan metninizi gönderiniz veya telefonda bilgi alabilirsiniz.

Gazete Çeşitli ilanlar

Gazetelerin Diğer Sayfalarda yayınlanan ilanları çeşitli Gazete ilan başlıklarında yayınlanan ilanlardır. Kayıp ilanı, Kongre ilanı, Duyuru ilanı, ders verenler ilanları, müteferrik ilanları, Nakliyeci ilanları, Eşya arayanlar ilanları, satılık eşya ilanları, Evcil Hayvanlar ilanlar, Kent Rehberi ilanları ve diğer çeşitli başlıktaki ilanlar Bu Sayfalarda Yayınlanmaktadır.

Bu Sayfalarda yayınlanan ilanların özellikleri birçok kesime ve kişiye hitap etmesi ve uygun kampanyalarla ucuz ilan veripçeşitli ilanlar başlıklarında milyonlarca kişiye ilanınızla duyurabilmenizdir.

Gazeteye Kayıp ilanı Vermek

Gazeteye Kayıp ilanı Vermek Resmi Açıdan Önem Arz Etmektedir ve Güvenliğiniz için mutlaka Kayıp ilanı verilmesi gerekmektedir. Özellikle Nüfus cüzdanı, Askeri kimlikler, Ehliyet, Pasaport, işyeri Fatura Makbuz İrsaliye, Gümrük beyannameleri ve evrakları, Ödendi Makbuzları, Ruhsat ve benzeri Evraklar için Gazeteye Kayıp ilanı Vermek Mecburidir. Gazeteye Kayıp ilanı Verdiğinizde bir adet gazete fazladan kendinize saklamak için almalısınız ve Güvenliğiniz için Kesinlikle saklamalısınız Aksi Takdirde Verdiğiniz Kayıp ilanının Hükümsüzlüğü Bulunmamaktadır ve Güvenliğinizi koruyucu özelliği olmamaktadı. Gazeteye Ucuz Kayıp ilanı vermek için 24 Saat Arayabilirsiniz.

Gazete Kayıp ilanı Verilen Bazı Evrak ve Belgeler

• Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı vermek.
• Ehliyet Kayıp ilanı vermek.
• Pasaport Kayıp ilanı vermek.
• Askeri Kimlik Kayıp ilanı vermek.
• Öğrenci Kimlik Kayıp ilanı vermek.
• Öğrenci Pasosu Kayıp ilanı verme.
• Üniversite Öğrenci Kimliği Kayıp ilanı verme.
• Paso Kayıp ilanı verme.
• Öğrenci Pasosu Kayıp ilanı verme.
• Ruhsat Kayıp ilanı vermek.
• İşyeri Ruhsatı Kayıp ilanı verme.
• Silah Ruhsatı Kayıp ilanı vermek.
• Yazar Kasa Ruhsatı Kayıp ilanı vemek.
• Vergi Levhası Kayıp ilanı vermek.
• Kredi Kartı Kayıp ilanı verme.
• Fatura Kayıp ilanı verme.
• Makbuz Kayıp ilanı verme.
• İrsaliye Kayıp ilanı verme.
• Hüviyet Kayıp ilanı verme
• Üniversite Diploma Kayıp ilanı verme.
• Lise Diploması Kayıp ilanı verme.
• Mezuniyet Diploması Kayıp ilanı verme.
• İ.E.T.T Kartı Kayıp ilanı vermek.
• İ.E.T.T Öğrenci Pasosu Kayıp ilanı vermek.
• İ.E.T.T Pasosu Kayıp ilanı vermek.

Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Verme

Çalınan, Yıpranan, Kaybolan, Yenilenen Nüfus Cüzdanı için Verilen Gazete Kayıp Nüfus Cüzdanı ilanıdır. Kaybolan Veya Çalınan Nüfus Cüzdanlarınız İçin Gazeteye Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Vermek Şarttır. Gelecek  zamanda başınıza Gelebilecek aksi durumlar veya Dolandırıcılık gibi kötü olaylarla Karşılaştığınızda Mahkemelere Verdiğiniz Nüfus Cüzdanı Gazete Kayıp ilanı Sayfasını Tam Sayfa Halinde Bildirmeniz Gerekmektedir.

Gazetelere Verdiğiniz Nüfus Cüzdanı Kayıp Nüfus Cüzdanı, Kayıp Kimlik, Kayıp Hüviyet ilanları Sayfaları Resmi Evrak Tutanak Yerine Geçmektedir. Bu gibi Durumlarda Sadece Gazeteye Verdiğiniz Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Yeterli değildir. Kayıp ilanının Yayınlandığı Tarih Ve Nüfus Cüzdanınızın Yenilendiği Tarih arasından Uzun Bir zaman Geçmemelidir Geçerse Mahkemelik Durumlarda Mahkemeler Nüfus Cüzdanının Yenilendiği Tarihi dikkate almaktadır.

Mümkünse Kayıp ilanınızın Yayınlandığı Aynı Gün Veya Hafta Nüfus Cüzdanınızın Yenisi çıkartmanızda Güvenliğiniz için gereklidir. Kayıp ilanının verildiği Tarih ile Nüfus Cüzdanı Yenilenen tarih arasındaki geçen zaman boşluğundan Siz Sorumlusunuz. Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Vermeniz Güvenliğiniz için Olmazsa Olmazlarınızdandır. Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Vermek İstiyorsunuz Ama Nasıl Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Verilir Bilmiyorsanız Aşağıdaki Örnek Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanlarını Dikkatlice İnceleyiniz Örnek Olarak Kullanız Lütfen.

Örnek Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanları

NÜFUS Cüzdanımı kaybettim. hükümsüzdür. İsim Soy isim
15.12.2011 nüfus cüzdanımı kaybettim hükümsüzdür. İsim Soy
isim.
02165928222 T.C. Nolu Nüfus Cüzdanımı Kaybettim. Hükümsüzdür. İsim
Soy isim
HÜVİYETİMİ Kaybettim Hükümsüzdür. İsim Soy isim
P08  S215 Seri Numaralı Nüfus Cüzdanımı kaybettim. hükümsüzdür. İsim
Soy isim

Nüfus Cüzdanı Kayıp ilan Fiyatları

Nüfus Cüzdanı Kayıp ilan Fiyatları Gazetelere Göre Değişmektedir Tahmini Standartlarda Yukarıda Örneği Verilen Kayıp ilan Örneklerindeki gibi Nüfus Cüzdanı Kayıp ilan Fiyatları Yaklaşık 10 TL  İle 15 TL Arasında Değişmektedir.

Nüfus Cüzdanımı Çaldırdım veya Kaybettim. Karakola Bildirmeli yada Gazeteye Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Vermeli miyim?

Gazeteye Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı vermek yasal açıdan mecburi değildir Ama Ancak Çalan veya bulan kişilerin kötü amaçlı olarak kullanımına önlem olarak isteğiniz dahilinde Gazeteye Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı verebilirsiniz. Verdiğiniz ilanın Hükmü olması için Ulusal Gazetelere ilan vermeniz ve Yayınlandığı Gün Kayıp ilanınızın olduğu Sayfayı Tam Sayfa olarak Bir Ömür Saklamanız Gerekmektedir. Gazeteye Nüfus Cüzdanı Kayıp ilanı Vermek için Kayıp ilan Büromuzu Arayabilirsiniz.

Ehliyet Kayıp ilanı Verme

Ehliyetiniz Kayboldu Veya Çalındığı Zamanlarda güvenlik ve başınıza gelebilecek olumsuz olaylara karşı verilmesi gerekir. Ehliyetiniz Kimlik yerine kullanılabilindiği için kötü amaçlı kişilerin eline geçtiği zaman ehliyetinizi Dolandırıcık veya başka suç teşlik edilen pis işlerde kullanılabildiğinden Gazeteye ehliyet kayıp ilanı vermeniz güvenliğiniz açısından gereklidir. Gazetelere Ehliyet kayıp ilanı verdiğiniz zaman ehliyetinizi yenilemeniz gerekmektedir. Ucuz Ehliyet Kayıp ilanı ve Gazeteye Ehliyet Kayıp ilanı vermek için Gazete Kayıp ilan Bürosunu 24 Saat Arayabilirsiniz.

Ehliyet Kayıp ilan Örnekleri

EHLİYETİMİ Kaybettim Hükümsüzdür. İsim Soyisim
0123456 Seri Numaralı Ehliyetim Kaybolmuştur Hükümsüzdür. İsim Soyisim

Öğrenci Kimlik Kartı Kayıp ilanı

Öğrenci kimlik kartınız Kaybolduğu veya Çalındığı Zamanlarda Gazetelere Öğrenci Kimlik Kartı Kayıp ilanı Vermeniz Gerekmektedir. Öğrenci Kimlik kartı için verdiğiniz kayıp ilanının yayınlandı gazeteyi Yayınlandığı Sayfayı Okulunuza Teslim Etmeniz Gerekmektedir. Gazeteye Öğrenci Kimlik kayıp ilanı verdiğiniz gazeteyi okulunuza teslim ettikten sonra öğrenci kimliğiniz yenisini çıkartabilirsiniz. Aksi Halde Gazeteye öğrenci kimlik kartı kaybolduğunda kayıp ilanı vermezseniz yeni öğrenci kimliği çıkaramazsınız.

Öğrenci Kimlik Kartı Kayıp ilan Örnekleri

A.Ö.F öğrenci kimliğimi kaybettim hükümsüzdür. İsim Soy isim.
İ.Ü. Makine Öğrenci Kimliğimi Kaybettim. Hükümsüzdür. İsim
Soy isim
BOĞAZİÇİ Üniversitesi Öğrenci Kimlik Kartımı Kaybettim. Hükümsüzdür. İsim
Soy isim

Öğrenci Pasosu Kayıp ilanı Vermek

Öğrenci Pasonuz Kaybolduğunda veya çalındığında Gazetelere verilen kayıp örenci pasosu ilanlarıdır. İlköğretim, Lise, Açık Öğretim, Yüksek Okul veya Üniversite Öğrencilerinin Ve Öğretmenlerinin indirimli Öğrenci Pasosu olarak kulandığı indirim kartı veya öğrenci pasosu kayıp ilanı verilmesi Kaybolan pasonuzun yerine yenisini çıakrtabilmeniz için gerekmektedir. Aksi halde Gazeteye öğrenci pasosu kayıp ilanı vermediğiniz takdirde eski pasonuzun yerine yenisini çıkartamazsınız.

Üniversite Öğrenci Kimlik Kartı Kayıp ilanı Vermek

Üniversite Öğrenci Kimlik Kartı
Üniversite Öğrencilerinin veya Üniversite Öğretim üyelerinin ve çalışanlarının Çalıştığı Üniversiteye ait kimlik kartı veya personel kimlik kartları ile sağlık karne belgeleri kaybolduğunda gazetelere Kayıp ilanı verilmesi Gerekmektedir ve gazeteye kayıp ilanı vermeden yenisini çıkaramazsınız.

Online Gazeteye ilan Vermek için Yapmanız Gerekenler

• Gazeteye Vermeyi Düşündüğünüz Gazete ilan Metninizi hazırlayınız.
• Az sayıda kelime yazarak okuyacak kişilerin Azami Anlam Çıkarmasını Sağlayınız Gazetelere ekonomik ucuz gazete ilanı verebilirsiniz.
• Doldurduğunuz Online Gazete ilan Verme Formunu Gönderiniz.
• Faks Çekebilir veya Telefonla gazete ilan metninizi yazdırabilir bilgi alabilirsiniz.
Gazete ilan Bürolarımızda çalışmakta olan uzman görevli personelimiz ilanınızın ücretini ve kampanyası size bildirecek ekonomik ve cazip olabilmesi için yapılması gereken düzeltmeleri bildirecek onay vermeniz halinde ilanınızın ödemesini yaptıktan sonra İstediğiniz gün ve Tarih için Gazete geçiş saatinden önce ilanınız ilan Sayfalarına baskıya gönderilecektir.

Not: Çerçeveli ve Ebatlı İlanlarınızın Tasarımları dizgi mizanpaj hizmetleri Ajansımız personelleri tarafından ücretsiz verilmektedir.

Get the Flash Player to see this content.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>