Etiket arşivi: Posta Seri ilanları

Posta Seri ilanlar

Posta Seri ilanlar, 0216 592 8222

Posta Seri ilanlar

Posta Seri ilanlarPosta Seri ilanlar

Posta Gazetesi Seri İlanları, Türkiye’de,  ilan sahiplerini ve alıcıları birleştirme konusunda en işlek ve en sağlam köprüdür.  Posta Gazetesi, ülkemizin en çok okunan yayın organlarının başında geldiğinden,  ilanlarınızın değerlenmesini ve güvenilir ilana ulaşmanızı sağlamada en emin yollardan biridir. Posta gazetesi seri ilan servisini; eleman ve iş ihtiyacınızı karşılamak, kayıp ve yitik beyanlarında bulunmak, tanıtım ve duyuru yapmak, emlak ya da otomobil alım, satım ve kiralama çağrılarında bulunmak, reklam vermek, ticari mevzuat ya da sosyal bildirilerinizi iletmek, taziye, teşekkür ve anma duyurularınızı gerçekleştirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Arama ve çağrılarınızın gerektirdiği kriterleri; kolay, hızlı ve oldukça uygun şekilde, mümkün olan en geniş kitleye ulaştırma alanında Posta Seri İlanları, kendini halkımıza ispat etmiş bir kaynaktır.

Posta Gazetesi seri ilan servisi, sesinizi sadece geniş kitlelere ulaştırmakla kalmaz, aynı zamanda ödeme konusunda size en uygun şart ve fiyatları sağlama sorumluluğunu da üzerine alır. Takip ettiğiniz takdirde, seri ilan servisinin, kampanya dahilinde ücretsiz çalıştığı durum ve dönemler bulunduğunu da göreceksiniz. Halkımızın tercih ve taleplerinin yoğunluğu; ilanınızı en işlevsel, en uygun, en kullanışlı ve en süratli şekilde alıcılarına ulaştırma alanında, Posta Seri İlanlar’ın ününü pekiştirmektedir. Posta’ya vereceğiniz seri ilanlarınız için en  uygun fiyatı, ödeme kolaylığı sağlayan koşullarımız altında öder  ve sonuç olarak gene siz karlı çıkarsınız.

Çağımızda ilan gerektiren ihtiyaçlarınızı karşılamanın en kestirme yolunun, kitlelere ulaşmaktan geçtiği açıktır. Yıllardır iş, konut, araba ve diğer duyurular konusunda bilgi almak isteyen kişilerin ilk göz attıkları materyallerden biri günün Posta’sının seri ilanlarıdır. Posta Gazetesi,  günün ilk saatlerinden itibaren kullanıcılarınca okunmaya başlar  ve yeni baskısı çıkıncaya kadar, toplumun her kesiminden, herkesin elinden mutlaka geçer. Dolayısıyla Posta Gazetesi’nde yayınlatacağınız seri  ilan, kesinlikle ihtiyacınız olan kişiye ulaşacaktır. Her gün binlerce kişi bu sayede gereksinimlerini karşılamakta, sevindirici ya da üzücü haberler konusunda bilgilenmektedir. Her sabah, kitlelerce insan kiralık evinize, satılık aracınıza, stajyer ihtiyacınıza, firmanızdaki boş pozisyona, ücret karşılığı kullanıma sunduğunuz iş makinenize, devretmeye niyetlendiğiniz arsanıza talip olmak üzere gazetelerinin başına oturmaktalar. İlanınızı duyurduğunuz sürece, Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden Posta’da, ona ulaşabilecek muhattapları karşısınızda bulacağınız kesindir.

Tek yapmanız gereken, internet sitemizde bulunan formu doldurarak kimlik, iletişim ve yer tercihleriniz konusundaki bilgilerinizi bizimle paylaşmaktır. Ardından yayınlamak istediğiniz seri ilanın metnini yazıp, internet üzerinden kolayca işleminizi sona erdirebilirsiniz. Biz en kısa sürede internetteki beyanınız üzerine, sizinle telefon yoluyla temasa geçecek ve detayları görüşeceğiz. Türkiye’nin pek çok köşesinden, her türden ticari, manevi, kayıp ve eleman duyurularınızı yapabilmenizin en kolay ve kazançlı yolu bu olacaktır. İlan vermekte yaşayacağınız her türlü sorunda, yedi gün, yirmidört saat size yardımcı olmak için telefonlarımızın başındayız.  Tel1: 216 592 82 22 Tel2: 0216 592 82 42 GSM: 532 628 38 41

Get the Flash Player to see this content.