Etiket arşivi: Kayıp ilan Vermek

Kayıp ilan Vermek


Kayıp ilan Vermek, 0216 592 8222

Kimliğimi kaybettim ne yapmalıyım, hangi kimlikler için kayıp ilanı verilir, kayıp ilanı nasıl verilir, kayıp ilanı ücretleri ne kadardır, kayıp ilanı vermek zorunlumudur, ücretsiz kayıp ilanı, gazeteye kayıp ilanı verme şekilleri nelerdir gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz, ilan örneklerini bulabileceğiniz bir tıkla gazete kayıp ilan servisine ulaşabileceğiniz, kayıp ilan vermek için telefon numaralarını bulabileceğiniz ve dilerseniz sayfa üzerinden online kayıp ilan verebileceğiniz.

Hangi kimlikler için Kayıp ilan verilir?

Nüfus cüzdanı, ehliyet (sürücü belgesi), iş yeri kimlikleri, bakanlık kimlikleri, askeri kimlikler, okul kimlikleri, üniversite öğrenci kimlikleri, okul ve üniveriste diplomaları, askeri kimlikler, pasaportlar, banka kartları, şebekeler, pasolar, üye kartları, çıkış belgeleri, nüfus cüzdanı ve ikametgah belgesi örnekleri (suretleri), faturalar, irsaliyeler, perakende satış fişleri, çek yaprak ya da koçanları, senetler… gazete kayıp ilanı bölümlerinde en çok rastlanan kayıp ilanı verilen evraklardandır.

Gazete Kayıp ilan vermek istiyorum Ama bilmiyorum diyorsanız ?

Yandaki Online ilan Verme formunu doldurun operatörlerimiz hemen sizi arasın, aşağıda bulunan İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Trabzon, İzmir, Adana ilan servisi telefon numaralarımızı arayarak, ilanınızı e-posta ile ulaştırın.

Kayıp ilan vermek için hemen Arayınız. . .

Gazete Kayıp ilan ücretleri;

Kayıp ilan Verme Ücretleri 10.00 TL’den başlamaktadır, kayıp ilan fiyatları seçeceğiniz gazeteye, ilanınızda geçen kelime sayısına, ve baskı bölgesine göre Kayıp ilan Ücretleri Değişmektedir.

Kayıp ilan verme zorunluluğu;

Kimlik ya da evrağın verildiği idareye bağlıdır, genel olarak yenisi çıkartılmayacak kimlikler için yetkili mercii (Karakollar – Adliye v.b) ‘den söz konusu kimliğin (yitirildiğinin, hükümsüzlüğünün, geçersizliğinin) tespit edilmesi yeterli olmaktadır. Bu nokta da her gün yüzlerce kişinin kayıp ilanı vermek için gazete sayfalarında yer aradığı da abartısız bir realitedir. Yenisi çıkartılacak olan kimlik için ise, yine bağlı olan kurumun tercihine göre değişmekle beraber kayıp kimlik için gazete ilanı şartı aranmaktadır.

Önerimiz; siz yinede tedbiren gazeteye kayıp ilan verin, gazetenizi ömrünüzün sonuna kadar saklayın.

Ücretsiz kayıp ilan Verme;

ancak web siteleri için geçerlidir, kayıp olan kimlik için gazete sayfalarını tercih ediyorsanız kağıt, sabit gider, personel gideri, işletme maliyeti v.s harcamaları olan ulusal ya da yerel ölçekte yayın yapan gazetelerden %99′a yakını ücretsiz ilan yayınlamamaktadır

Ehliyetimi kaybettim ne yapmalıyım sorusunu soran kayıp ehliyet maduru kişiler, Türkiye Cumhuriyeti kimlikleri ile (Nüfus cüzdanı) il ya da ilçe emniyet müdürlüklerine başvuruda bulunur, yanlarında kan grubu raporu ve fotoğrafla müracaat ederler,

Kayıp ehliyet ilanı vermek için aşağıda bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz 0216 592 8222.

Get the Flash Player to see this content.